Asides

Fico to stále hrá na dvojičku s niekým absurdným

Podľa informácií Aktuality.sk pritom bola v koalícii dohoda na zvolení až štyroch kandidátov. Aj tentokrát sa však realita líšila so sľubmi, ktoré si lídri vládnych strán dali.

Source: Fico zvažoval predčasné voľby. Procházka má šancu na ústavný súd

Zvoliť do počtu 12, ktorých treba pre prezidentku, mali 6 kandidátov. Ak bola dohoda na zvolení 4 a súčasne Fico opakovane tlačil na to, že prezidentka musí okamžite vybrať polovicu z tých, ktorí sú už navolení ako kandidáti, tak jednoznačne hrá na to, aby ostalo voľné jedno miesto na samostatnú voľbu.

Stále je tu v hre aj možnosť opakovane predložiť novelu o spôsobe voľby po 6 mesiacoch od pamätného zmätočného hlasovania.

Táraniny okolo predčasných volieb sú len a len táraniny okolo toho.

Samozrejme, Pellegríny môže skúsiť exit do Bruselu a vzhľadom na nedávne výsledky akcie východniarov, podobne ako Kažimír, nebude váhať. Lepší vrabec v hrsti, ako byť za hlupáka v Smere.

Share Button

Je to kampaň! Českem běží nevídaná vlna solidarity. Lidé na dotace Agrofertu sbírají víčka

„Já toho moc nemám. Jsem vdova. Bydlím v pronajaté garsonce a každou korunu musím několikrát obrátit v ruce. I tak mě ale situace kolem dotací Agrofertu zasáhla. Musela jsem. Musela jsem přispět svou troškou. Přeci to nebude pan Babiš vracet ze svého? Začal jsem sbírat v sobotu a dneska už mám víček plnou krabičku. Víčko k víčku a dotace budou splaceny,“ chlubila se paní Alžběta, důchodkyně s umělou kyčlí.

Source: Českem běží nevídaná vlna solidarity. Lidé na dotace Agrofertu sbírají víčka | Reflex.cz

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Smutnou realitou ale je, že daňový poplatník je jen dojnou krávou.

Realitou českej republiky je, že tie dotácie, ktoré odmieta preplatiť EÚ, nakoniec uhradí český daňový poplatník vrámci rozpočtu ČR.

Share Button

Riadenie štátnych nemocníc v rozklade, SaS má pripravené riešenia

Z košickej nemocnice ušlo dieťa, všimli si ho až ľudia v autobuse. Deväťročné dieťa malo infúznu hadičku. Polícia zatiaľ okolnosti úteku nepozná. (korzár) https://dennikn.sk/minuta/1486585/?ref=ampm

Share Button