Asides

Hnevám sa na nás, že sme im dovolili vládnuť lajkmi – Denník N

No keď sa takto riadi štát, je to šialené. Keď o budúcnosti krajiny rozhoduje výsledok internetovej ankety, keď priamo premiér namiesto vládnutia polovicu dňa moderuje „live stream“ a druhú odpisuje jazykom tretej cenovej pod „memečka“…

Source: Hnevám sa na nás, že sme im dovolili vládnuť lajkmi – Denník N

Share Button

Spracovávať geolokáciu je v rozpore s ochranou osobných údajov

Pokuta za nedodržanie karantény po príchode z rizikovej krajiny sa zvýši z 1650 na 5000 eur. Úrad verejného zdravotníctva má od operátorov získať telefónne čísla ľudí, ktorí sa vrátia zo zahraničia.

Source: Pokuta za nedodržanie karantény po príchode z rizikovej krajiny sa zvýši z 1650 na 5000 eur. Úrad verejného zdravotníctva má od operátorov získať telefónne čísla ľudí – Denník N

Share Button

Ak pochybujete, že sú vyššie ciele ako Kollárova morálna integrita, tak už nepochybujte

Sudca Špecializovaného trestného súdu Michal Truban prepustil Norberta Bödöra na slobodu. Podnikateľa Petra Kubu vzal v kauze Dobytkár do väzby. Prokurátor sa odvolal, Bödör je však už voľný, sťažnosť nemá odkladný účinok. Najvyšší súd bude o sťažnosti prokurátora rozhodovať 9. júla o 14. hodine.

…nakoľko podľa neho nebola preukázaná dôvodnosť trestného stíhania obvineného za obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Source: Sudca Špecializovaného trestného súdu Michal Truban prepustil Norberta Bödöra na slobodu – Denník N

Ak pochybujete, že sú vyššie ciele ako Kollárova morálna integrita, tak už nepochybujte.  Na riešenie dôvery v rozhodovanie súdov naozaj treba tých 15 hlasov Sme rodina. Tak boli rozdané karty a sám by som bol určite radšej, keby to bolo rozdané 29. februára inak.

Share Button